Yönetilen Hizmetler (MSP)

sibergüvenlik.net / Yönetilen Hizmetler (MSP) / INVENTO Yönetim Hizmetleri / Güvenlik ürünlerinin lisans maliyetleri, barındırma hizmetleri ve yıllık ödeme yapıları göz önünde bulundurulduğunda, yönetilebilir hizmetler Kurumlar için dikkate alınması gereken bir seçenek olarak görülmektedir. Ayrıca, çalışanların eğitim maliyeti ve sirkülasyonu, ürünlerin katlanılan maliyetler oranında işlevsel kullanılmadığını göstermektedir.

Yönetilen Hizmetler (MSP)

Güvenlik ürünlerinin lisans maliyetleri, barındırma hizmetleri ve yıllık ödeme yapıları göz önünde bulundurulduğunda, yönetilebilir hizmetler Kurumlar için dikkate alınması gereken bir seçenek olarak görülmektedir. Ayrıca, çalışanların eğitim maliyeti ve sirkülasyonu, ürünlerin katlanılan maliyetler oranında işlevsel kullanılmadığını göstermektedir.

CheckPoint
Checkpoint Harmony ürün ailesinden kurum ihtiyaçlarına yönelik belirlenen çözümlerin politika yönetimi, ihlal analizi, erişim yönetimi gibi uzmanlık ve zaman gerektiren işlemleri INVENTO olarak gerçekleştiriyoruz.

Tufın
Firewall ve Network cihazları üzerindeki politika analizlerini, analizlere yönelik güncelleme önerilerini ve mevzuat ve politikalara uyumlu denetim raporlarını INVENTO yönetilebilir hizmet modeli ile sağlamaktayız. 

Qualys
Güvenlik açıklarının sürekli taranmasının yanı sıra, web uygulamalarının ve bulut yapılarının güvenlik değerlendirmeleri ile varlık ve yama yönetimi otomasyonu kurumlar adına INVENTO tarafından yapılmaktadır.

Forcepoint
Veri keşif, sınıflandırma ve DLP ürünlerini, kurumunuzundeğişen süreç, organizasyon, veri modelleri ile güvenlik ihtiyaçlarına göre sürekli olarak yönetimini sağladığımız hizmet modelidir.

Lucy
Tüm çalışanların farkındalıklarını ölçmeye yönelik oltalama çalışmaları ile yeni giren çalışanların oryantasyon eğitimlerinin takipleri de dahil süreci yönettiğimiz hizmet modelidir.

OneTrust
GRC ürünlerinin bir çok modül ile bağlantısının olması ve çok fazla özelliştirme ihtiyacı bulunması nedeniyle INVENTO olarak sizin adınıza tüm taleplerinizi alıp işlediğimiz hizmet modelidir.

Yorum ya da sorularınız için: bilgi@bilgipesinde.com


INVENTO'nun İŞ ORTAKLARI