Kurucumuz: Eyüp Rıza Güzey

Eyüp Rıza Güzey, Kurduğu Eyüp Rıza Güzey - Bilgi Peşinde Kişisel Firması ile Bigadiç Vergi Dairesine bağlı vergi mükellefi olarak Balıkesir ve çevresinde, yakın il ve ilçelerde SİBER GÜVENLİK konusunda firmalara, fabrikalara ve çeşitli kurum ve kuruluşlara Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

HAKKIMIZDA

Eyüp Rıza Güzey, 1955 yılında bir subay baba ile ev hanımı bir annenin beş çocuğundan en küçüğü olarak Bigadiç'te doğmuş ve ilk öğretimini Bigadiç Atatürk İlkokulu'nda tamamlamıştır.

Balıkesir Lisesi'nden sonra Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 1979 yılında mezun olmuştur. 50 yıl İstanbul'da büyük bir koşuşturma içinde yaşadıktan sonra 2021 yılında İstanbul'u terk ederek doğduğu ve büyüdüğü yer olan Bigadiç'e yerleşmiştir.

İki çocuk babasıdır.

2005 yılında emekli olduktan sonra çeşitli web sitelerinin yapımı ile amatörce ilgilenmiş ve 2012 yılında bilgipesinde.com web sitesini kurmuştur. Halen bu web sitesinin gelişmesi ve yaygınlaşması için çaba harcamaktadır.

Bilgi Peşinde Web sitesinin yapımı ve editör olarak yönetimi yanında 2012 yılından bu yana Siber Güvenlik ve Uç Nokta Güvenliği konularında yaptığı amatörce çalışmalar onu 2021 yılında SİBER GÜVENLİK işine yönlendirmiştir.

Kurduğu Eyüp Rıza Güzey - Bilgi Peşinde Kişisel Firması ile Bigadiç Vergi Dairesine bağlı vergi mükellefi olarak Balıkesir ve çevresinde, yakın il ve ilçelerde SİBER GÜVENLİK konusunda firmalara, fabrikalara ve çeşitli kurum ve kuruluşlara Danışmanlık Hizmeti vermektedir. 

İstanbul'da faaliyet gösteren INVENTO Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri Ticaret A.Ş. firması tarafından verilen eğitimleri de tamamlayarak bölgesinde INVENTO firmasının temsilcisi ve bayisi olarak  Siber Güvenlik Danışmanlığı faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Yorum ya da sorularınız için: bilgi@bilgipesinde.com

INVENTO'nun İŞ ORTAKLARI